O projektu

Na okraji malebné obce Machová právě vznikají nové rodinné dřevostavby. Vyroste zde 30 domů a mezi nimi může být i ten váš!

RD-Machova_ptaci_perspektiva_01

Pod machovskou vyhlídkou je projekt výstavby 12 dřevostaveb v klidné lokalitě nedaleko Zlína, která je ideální pro rodinné bydlení. Pro svůj dům si noví majitelé mohou zvolit preferovanou parcelu a vybrat si ze tří dispozic. Volbu nabízí i barevné ladění a dekory interiéru. Celý dům je navíc postaven z čistě přírodních, zdravotně nezávadných materiálů.

Lokalita
Výstavba je situována na západní okraj obce, kde vznikne nová rodinná čtvrť. Machová je klidná obec v úrodném kraji Dolnomoravského úvalu. Nabízí komfortní život na venkově a přitom dobrou dopravní obslužnost a snadnou dostupnost okolních měst se všemi vymoženostmi. V Otrokovicích, Zlíně i Kroměříži jste za pár minut a díky dálnici se snadno dostanete i do Brna, Olomouce či Ostravy.

Developerská společnost POD MACHOVSKOU VYHLÍDKOU je účelově založená pro projekty v lokalitě Machová. V této společnosti vystupují dva rovnocenné subjekty – majitel pozemků a zhotovitel dřevostaveb firma ROOTS & ROOFS.

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Development Minářová
  marketa@development-minarova.cz
  tel.: +420 776 726 668

  Novinky

  Chcete vědět, jak náš projekt postupuje? Nechte nám svůj e-mail a my se ozveme s novinkami.

  Pod machovskou
  vyhlídkou

  49°15'15.9"N 17°32'28.6"E
  763 01 Machová

  marketa@development-minarova.cz

  Copyright © 2020
  Pod machovskou vyhlídkou s.r.o.
  IČ 11916290